BEYLİKDÜZÜ DEMİRDÖKÜM KOMBİ SERVİSİ

 beylikdüzü demirdöküm kombi servisi

Beylikdüzü Demirdöküm Kombi Servisi Olarak Siz Müşterilerimize Haftanın 7 Günü 24 Saat Profesyonel Kadromuzla,Aynı Gün Hizmet İmkanıyla,Hızlı Servis Hizmeti Sağlamaktayız.
Demirdöküm Kombinize Yapılan İşlemler Verilen Servis Formu Güncel Tarihten İtibaren 1 Yıl Garantili Olup Orjinal Yedek Parça Kullanılmaktadır.Orjinal Yedek Parça Kullanmayan Servislere İtibar Etmeyiniz.
Gelen Servis Ekibimizden Mutlaka Fişinizi Almayı Unutmayın.

Demirdöküm Kombi
nizde;

Aşağıdaki Arıza Ve Sorunlardan Bir Veya Bir Kaçı Oluştuğunda Beylikdüzü Demirdöküm Kombi Servisinizi Arayabilir Servis Talebinde Bulunabilirsiniz

Beylikdüzü Demirdöküm Kombi Servisi Müşteri İletişim Merkezi Numarımızdan;
Bizlere Dilediğiniz Anda Ulaşabilirsiniz.

  Hemen Ara
02126940057

Beylikdüzü DemirDöküm Aden Kombi Servisi

F1 Arıza Kodu: Aşırı Isı Termostatın Da Arıza Olduğunu Belirten Koddur. Kombi Bu Hatayı Verdiği Sürece Cihaz Herhangi Bir Verim Sağlamaz. Bu Termostatın Değişimi Gerekmektedir. Beylikdüzü Kombi Servisi Çağırarak Yardım Almanız Gerekir.

F2 Arıza Kodu : Sıcak Su Akmasın Da Etkili Olan Parçalardan Ntc Sensorun De Arıza Meydana Geldiğini Gösteren Koddur. Bu Kod Cihazın Göstergesin De Olduğu Sürece Kombi Sıcak Su Akıtmaz Veya Akıtmasın Da Sorunlar Yaşar. Beylikdüzü Demir Döküm Kombi Servisi’nden Destek Alınız.

DemirDöküm Aden Kombi Hata Kodları İçin Tıklayınız.

Beylikdüzü DemirDöküm Atron Kombi Servisi

F1 Arıza Kodu : Atron Kombide Aşırı Isınma Meydana Geldiğini Belirten Arıza Kodudur. Bu Durumda Limit Termostatında Sorun Var Diyebiliriz. Parça Değişimi Gerekeceği İçin Beylikdüzü DemirDöküm Atron Servisi İle Görüşmeniz Gerekmektedir.

F2 Arıza Kodu : Sıcak Su Ntc Sinde Sorun Olduğunu Belirten Uyarı Kodudur. Bu Durumda Sıcak Su Sen Sörü Arızalı Olduğu İçin Kombi Sıcak Su Vermez. Sorunun Çözümlenmesi İçin Sensor Değişimi Gerekmektedir. Bunun İçin Demirdöküm Atron Kombi Servisi’ni Aramalısınız.

DemirDöküm Atron Kombi Hata Kodları İçin Tıklayınız.

Beylikdüzü DemirDöküm İsofast Kombi Servisi

F01/F04 Arıza Kodu : İsofast Kombinin Ateşleme Başarısızlığı Yaptığını Belirten Hata Kodudur. Cihazın Ateşlemeyi Yapmaması Sebebi İle Cihazdan Verim Alınamaz. Bu Durumda İyonizeysen Sorunu Var Diyebiliriz. Sorunun Çözümlenmesi İçin Demirdöküm İsofast Kombi Servisi’ni Aramalısınız.

F02 Arıza Kodu : İsofast Kombi Ekranında Bu Uyarı Kodu Belirdi İse Hava Akışının Sağlanmadığı Anlamına Gelir. Bunun Nedeni Prosestatın Arızalı Olmasıdır. Bu Durumda Beylikdüzü DemirDöküm Kombi Servisi’ni Aramalısınız.

DemirDöküm İsofast Kombi Hata Kodları İçin Tıklayınız.


Beylikdüzü Demirdöküm Millenium Plus Kombi Servisi

F1 Ve F4 Arıza Kodu : Milenyum Plus Kombide Hem F1 Hem De F4 Arızası Ateşleme Başarısızlığını Belirtmektedir. Kombi Ateşlemeyi Sağlamadığından Dolayı Randıman Almanız İmkânsızdır. Bu Durumda Önce Cihaza Re Set Atmalısınız. Sorun Çözümlenmiyor İse Gaz Valfinde Ya Da İyonizasyonunda Problem Olabilir. Beylikdüzü DemirDöküm Kombi Servisi’ni Arayarak Yardım Almalısınız.

F2 Arıza Kodu : Milenyum Plus Kombide Hava Başarısızlığı Var Anlamındadır. Bu Durumda Kombi Otomatik Olarak Kendini Resetleyecektir. Sorun Re Set Sonrasında Devam Ederse Fan Motorunda, Bacaca Da Ya Da Hava Proses Atında Problem Var Diyebiliriz. Böyle Bir Durumda Cihaza Müdahale Edemezsiniz Beylikdüzü Demirdöküm Milenyum Plus Servisi’ni Aramalısınız.

DemirDöküm Milenyum Plus Kombi Hata Kodları İçin Tıklayınız.

Beylikdüzü Demirdöküm Nitron Kombi Servisi

F1 Arıza Kodu : Nitron Kombide Sıkça Karşılaşılan F1 Arıza Kodunun Açıklaması Kombinin Limit Termostatın Da Sorunun Olmasıdır. Kısacası Aşırı Isınma Meydana Gelmiş Bu Nedenle De Kombi Kendini Kullanıma Kapatmış Yani Bloke Etmiştir. Bu Durumda Demirdöküm Nitron Kombi Servisi’ni Aramalı Yardım Talebinde Bulunmalısınız.

F2 Arıza Kodu : Kombide Sıcak Su Ntc Bağlantılarında Sorun Olduğu Anlamına Gelen F2 Arıza Uyarısı Sıcak Su Alamazsınız. Bu Nedenle De Sorunun Çözümlenmesi İçin Beylikdüzü DemirDöküm Nitron Kombi Servisi’ni Aramalısınız.

DemirDöküm Nitron Kombi Hata Kodları İçin Tıklayınız.


Beylikdüzü Demirdöküm Solaris Kombi Servisi

F1 Arıza Kodu : Kombi Aşırı Isındığı Durumlar Da İçerisin De Mevcut Olan Aşırı Isınma Termostatı Devreye Girerek Cihazı Korumaya Alır. Fakat Kombi De Böyle Bir Arıza Kodu Var İse Bu Termostatın Arızalandığını Anlayabiliriz. Demirdöküm Solaris Kombi Servisi İle Görüşmeniz Gerekir.

F2 Arıza Kodu : Hemen Hemen Her Kombi De Yaşanan Sorunlardan Biri Olan Sıcak Su Arızası Anlamına Gelen F2 Uyarısın Da Kullanıcı Sıcak Su Alamaz. Yahut Bir Saat Sıcak Su Akar İki Saat Akmaz. Sürekli Aynı Problem Yaşanır. Sensörün Değişimi Yapılırsa Problem Ortadan Kalkar. Beylikdüzü Demirdöküm Kombi Servis Tarafından Müdahale Edilmesi Gerekir. 

DemirDöküm Solaris Kombi Hata Kodları İçin Tıklayınız.


Beylikdüzü Demirdöküm Themafast Kombi Servisi

F01 Ve F04 : Themafast Kombide Beliren F01 Ve F04 Arıza Kodlarının Açıklaması Kombinin Ateşleme Yapmaması Yani Kombiye Gaz Gelmemesidir. Bu Durumda Vanaların Kontrolünü Yapmalı Vanaları Açık Konuma Getirmelisiniz. Vanaları Açık Hale Getirdikten Sonra Kombiyi Resetleyin. Hala Aynı Uyarı Kodu Var İse Bu Durumda Gaz Valfinde Ya Da İyonizasyonunda Problem Olabilir. Demirdöküm Themafast Kombi Servisi’ni Aramalısınız.

F02 Arıza Kodu : Hava Başarısızlığı Sebebi İle Prosestatın Arıza Yaptığını Belirten Arıza Kodudur. Bu Durumda Parça Değişimi Gerekeceği İçin Sizin Direk Beylikdüzü Demirdöküm Themafast Kombi Servisi İle Görüşmeniz Gerekmektedir. Proses Tat Değişimi Sonrasında Cihaz Çalışmaya Devam Edecektir.

DemirDöküm Themafast Kombi Hata Kodları İçin Tıklayınız.


Beylikdüzü Demirdöküm Vinto Kombi Servisi

F01 Ve F04 Arıza Kodu : Vinto Kombide Her İki Uyarı Kodu Da Aynı Açıklamayı Taşır. Bu Uyarı Kodlarının İkisi De Kombide Ateşleme Olmadığını Belirtmektedir. Bu Durumda Kısacası Cihaza Gaz Gelmiyor Diyebiliriz. Gaz Vanalarının Kontrolünü Yapmalı Kapalı İse Açık Duruma Getirmelisiniz. Gaz Vanaları İle Alakalı Hiçbir Sorun Yok İse Cihazı Kapatıp Yeniden Açın Yani Resetleyin. Soru Hala Devam Ediyorsa Gaz Armatöründe Sorun Olabilir. Bu Durumun Çözümü İçin Demirdöküm Vinto Kombi Servisi’ni Aramalısınız.

F2 Arıza Kodu : Hava Akış Sorunu Olduğunu Belirten Uyarı Kodudur. Bu Durumda Hava Prosestatı Arızalı Ve Değişimi Gerekiyor Diyebiliriz. Tüketici Olarak Bu Durumda Direk Olarak Beylikdüzü Demirdöküm Kombi Servisi’ni Aramalısınız.


DemirDöküm Vinto Kombi Hata Kodları İçin Tıklayınız.

 avcılar demirdöküm kombi servisi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam3
Toplam Ziyaret12165
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar8.65888.6934
Euro10.139610.1802
Site Haritası