Hakkımızda

 AYZ Teknik Hakkımızda


 MİSYONUMUZ
Demirdöküm Kombi Servisi sektöründe dürüstlük, güvenilirlik, müşteri odaklılık, gibi öne çıkan ilkelerimiz ve hizmet kalitemizle Alanında farklılık yaratabilmek; ilkelerimiz ve çalışma disiplinimizi, Bilgilerimiz ve deneyimlerimizle de Birleştirerek hızlı ve kararlı bir şekilde büyüyebilmektir.
  VİZYONUMUZ
İlkelerimize bağlı kalarak, Akıllı Bir şekilde Dünya ve Türkiye pazarında sürekli olarak Yenilikçiliğe Açık, Hizmet anlayışımızla müşterilerimizin ihtiyaçlarını Zamanında karşılayabilmek, Isıtma ve Soğutma sektöründe en iyisi olmaktır. 
Vizyonumuzu yerine getirmenin ancak; Misyonumuza bağlı kalarak ve İstikrarlı şekilde ilerleyerek gerçekleşebileceğinin bilincindeyiz. 
Çalışma ilkelerimize Gönülden inanır ve Temel değerlerimize sahip çıkarız.
    HİZMET STANDARTLARIMIZ
  • Müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde analiz ederek profesyonel hizmetlerimizin hangilerinin çözümleyeceğini belirlemek.
  • Üstlendiğimiz işleri en iyi şekilde yerine getirebilmemizi, müşterilerimizin ihtiyaçlarını en doğru şekilde karşılayabilmemizi ve bizden beklentilerini aşan hizmetler sunmamızı sağlayan hizmet hedefleri geliştirmek.
  • Sorumluluklarımızı yerine getirmek, olası sorunları öngörebilmek ve sürpriz olaylardan kaçınabilmek için hizmet planımızı en doğru şekilde uygulamak
  • Müşterilerimiz ile hizmetlerimizin değer ve kalitesini daha iyi algılayabilmeleri için etkin ve yaratıcı bir şekilde iletişim kurmak
  • Müşteri ilişkilerimizi sürekli olarak ilerletmek, güçlendirmek ve müşteri sadakatini arttırmak
  • Teknik ya da müşteri hizmetleri sorunlarının zamanında, karşılıklı saygı anlayışı içerisinde ele alınarak çözüme ulaştırıldığından emin olmak.
  • Müşterilerimizden bizden almış oldukları hizmetler hakkındaki Görüşlerini düzenli bir şekilde istemek.
  • Hizmet ücretlerimizi, sunduğumuz hizmetlerin kalitesi ve üstlendiğimiz sorumluluklar göz önüne alınarak, müşterilerimize makul ve adil olarak algılanacak şekilde belirlemek.
  PROFİL
İstanbul’da hizmet veren Demirdöküm kombi servisi kuruluş amacı
Özel Teknik Servis Hizmeti Sağlamaktır.
 avcılar demirdöküm kombi servisi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam3
Toplam Ziyaret12165
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar8.65888.6934
Euro10.139610.1802
Site Haritası